Genel Bakış

Fabrika

Manisa merkezde faaliyet gösteren büromuz, 2005 yılında Avukat Mustafa Hakan ÜNLÜ tarafından kurulmuştur. Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlık, tazminat hukuku, aile ve boşanma hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku, şirketler hukukuna kadar birçok alanda hizmet sunmaktayız. Büro politikalarımıza göstermiş olduğumuz hassasiyetle birlikte sunduğumuz hizmet kapsamında müvekkil memnuniyetini her seferinde daha yukarıya çıkaracak adımlar atmak için çalışıyoruz. Ünlü Hukuk Bürosu, müvekkillerine uzun yıllardır nitelikli avukatlık hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Müvekkillerimize vermiş olduğumuz hukuki hizmetler kapsamında; onların sektör içindeki ihtiyaç duyduğu hukuki eksikliği özenle tespit eder ve o alandaki eksiklikleri gidermeleri için titizlik göstererek güvene ve samimiyete bağlı çalışmalar yürütürüz.

DEĞERLERİMİZ

  • Çalışmalarımızın ve yaşamlarımızın tüm yönlerinde DÜRÜSTLÜĞE değer verip; kararlarımızda, eylemlerimizde ve iletişimlerimizde en yüksek ahlaki standartları uygulamak için çalışıyoruz.
  • YENİLENME ve İNOVATİFLİK değeri çerçevesinde öğrenmek ve büyümek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Büromuzda müvekkillerimize sağladığımız hizmetin kalitesini arttıracak fikirleri memnuniyetle karşılar ve güncel değişiklikleri takip ederiz.
  • EKİP ÇALIŞMASI VE İŞBİRLİĞİ değerini önemseyen ekibimizin bireysel katkılarının sinerjisine müvekkillerimizin olan inancı; büro olarak onlar için elde ettiğimiz başarıyı arttıracaktır.
  • İLETİŞİM değerini anlayan bir büro olarak bunun başarı için çok önemli olduğunu bilmekteyiz. Müvekkillerimiz ve ekip üyelerimizle zamanlı, duyarlı, dürüst ve saygılı bir iletişim kuruyoruz.
  • Bütçeleri yönetmek, gereksiz maliyetleri azaltmak, değer katmak ve ihtiyaçları tam olarak karşılamak suretiyle müvekkillerimizin verdiği SORUMLULUK değerini önemsiyoruz. Gereksiz masrafları azaltmak, hızlı ve üretken bir şekilde çalışmak ve büromuzun itibarını her zaman arttırmak için SORUMLULUK değerinin önemini anlıyoruz.
  • MÜKEMMEL HİZMET değerine ve bu konuda mükemmellik için sadece bir büro olarak değil, aynı zamanda birey olarak da birliktelik gerektiğine inanıyoruz.

Bizi Takip Edin